Vannas istabas remonts: kāpēc to veikt vasarā?

Vannas istabas pārveidošanā ir daudz kas jāparedz. Ir nepieciešams ne tikai izdomāt, ko vēlies atjaunot un kāds būs gala rezultāts, bet arī patērēt laiku, pētot plašās materiālu, dizainu un, iespējams, arī remonta veicēju piedāvājumus, lai sasniegtu vislabāko remonta rezultātu. Viens no aspektiem, ko bieži gadās aizmirst, ir tieši piemērotākais laiks, kad veikt remontu. Šajā rakstā apskatīsim, kāpēc to darīt vasarā. Lasi un uzzini turpinājumā!

Kāpēc vasara ir labākais laiks, kad veikt vannas istabas remontu?

Lai gan tehniski vannas istabas remonts ir veicams ikvienā gada laikā un sezonā, parasti labākais laiks mājas, tostarp vannas istabas, atjaunošanai ir vasara. Lūk, dažas priekšrocības, kāpēc remontu plānot vasarā!

#1 Laika apstākļi ir piemēroti

Vasara sev līdzi atnes garas, siltas dienas, kas nozīmē, ka ir ideāls laiks remontdarbiem. Vannas istabas pārbūvei bieži vien ir nepieciešams izmantot arī āra platību, lai veiksmīgi sagatavotu materiālus, ienestu tos mājoklī, kas nozīmē, ka nepieciešams pēc iespējas vairāk izvairīties no nelabvēlīgiem laikapstākļiem.
Sausākos periodos vasara izceļas ar mazāku lietus daudzumu un vairāk saulainu dienu, kas ļauj Tev vai citiem remontdarbu veicējiem strādāt efektīvāk, neuztraucoties par mainīgiem laikapstākļiem, lietu, vējainu laiku un aukstumu. Ja ir vairāk dienasgaismas stundu, darbinieki var strādāt ilgāk, kas nozīmē, ka vannas istabas pārbūve var tikt pabeigta ātrāk nekā paredzēts!

#2 Lielāka remontdarbu veicēju pieejamība

Rudens mēnešos remontdarbu veicēji parasti ir aizņemti, bet ziemas periodā – strādās ilgāk. Izvēloties pabeigt remontu vasarā, projekts, visticamāk, tiks paveikts ātrāk. Protams, remonta veicēju pieejamība lielā mērā ir atkarīga no tā, cik viņi ir aizņemti, un laikapstākļiem, tāpēc viņu pieejamība dažādos reģionos var būt atšķirīga.

#3 Iespēja doties atvaļinājumā, kamēr tiek veikts remonts

Vēl viens iemesls, kāpēc vasara ir labākais gada laiks vannas istabas remontam, ir vasaras pārtraukums. Nav labāka laika plānot ģimenes brīvdienas kā vasarā, kad, piemēram, bērniem skola ir beigusies. Tā vietā, lai sēdētu mājās un risinātu problēmas, kas saistītas ar ierobežoto piekļuvi vannas istabai, var pavadīt laiku ārpus mājām, piemēram, laukos, piejūras kempingā, varbūt pat tālākā ceļojumā kopā ar ģimeni.

Vannas istabas pārveidošana var ilgt nedēļas. Tas nozīmē, ka vari pavadīt nedēļu vai divas un doties uz savu iecienītāko vietu, kur atpūsties. Ja vannas istabas remonta laikā nevēlies atrasties pārāk tālu no mājām, vari plānot nakšņošanu, piemēram, tuvējā kempingā vai pie radiniekiem, draugiem. Tādā veidā vari sekot līdzi remonta gaitai vai veikt remontdarbus pats, neizjūtot visus trokšņus, putekļus un radītās neērtības.

#4 Iespēja pabeigt remontu pirms svētkiem

Rudens un ziemas sezona ir piepildīta ar dažādiem ģimenes svētkiem. Vai nebūtu jauki parādīt draugiem un ģimenes locekļiem savu jauno vannu vai dizainu un nesatraukties par neērtībām ciemiņiem? Izvēloties atjaunot vannas istabu vasarā, ir pietiekami daudz laika, lai projekts tiktu pabeigts līdz 1. septembrim un citām ģimenes svētku dienām.

Lai ietaupītu vannas istabas remonta laikā – izvēlies izdevīgu un ātru vannas atjaunošanas metodi. VANNA VANNĀ piedāvā Tavā vecajā čuguna vai metāla vannā 2 stundu laikā iemontēt jaunu un drošu akrila vannu! Uzzini vairāk, spiežot ŠEIT!

PIETEIKT PASŪTĪJUMU

KONTAKTI

B224 SIA
Šmerļa iela 3 
Rīga, LV-1006, Latvija
Tālr.: +371 26310088
www.vannavanna.lv
serviss@vannavanna.lv

REKVIZĪTI

Reģ. Nr. 40203122234
Banka: AS “Swedbank”
Norēķinu konts: LV87HABA0551044613601
Juridiskā un fiziskā adrese: Šmerļa iela 3
Rīga, LV-1006

SEKO MUMS