Vannas istaba un spogulis ir tik pat saderīgs pāris kā cimds ar roku, podiņš ar vāciņu, piens ar kafiju. Ieiet vannas istabā un ieraudzīt savu atspulgu spogulī ir gadsimtiem sens rituāls, ko piekopj cilvēki paaudžu paaudzēs dažādās pasaules malās. Spoguļa ievietošana vannas istabā varētu šķist kā pašsaprotams process, kas jāveic lai telpu padarītu pilnīgu. Ieskaties mūsu padomos, kā iegūt no spoguļa vannas istabā maksimālo labumu gan dizaina, gan funkcionālā ziņā.

Formas un rāmji – viss ir no svara.

Spoguļi tiek ražoti dažādās formās un lielumos, to rāmju daudzveidība nebeidz pārsteigt. Šķietami paši elementārākie no spoguļiem ir taisnstūra, kuri netiek ierāmēti – šos dizaina elementus ir šķietami visvieglāk iekļaut vannas istabas interjerā.
Savukārt, ierāmēto spoguļu pasaule ir nedaudz plašāka nekā varētu šķist. Šaurie rāmji neatņem spogulim tā brīvību atstarot visus tuvumā un tālumā esošos objektus, kā arī tie piešķir telpai sakārtotības un strukturējuma sajūtu. Un, jo biezāks kļūst rāmis, jo smagnējāks šķiet pats spogulis. Līdz ar to vannas istabās ar minimālisma piesitienu nebūtu ieteicams izvēlēties smagnēju rāmi savas spogulim.
Par sava veida rāmi var kalpot arī gaismas elementi. Lielu popularitāti pasaulē gūst dažādi dizaina elementi, kuri tiek izgaismoti no aizmugures ar LED lampu palīdzību – tajā skaitā arī spoguļi. Šādi spoguļi ir ne tikai skaisti, bet arī praktiski tiem cilvēkiem, kas spoguļoties sāk jau pirms rīta gaismas.
Interesanta dizaina cienītāji ir aicināti ielūkoties detalizētāko rāmju pasaulē – sākot no sīkām kokgriezuma detaļām, beidzot ar rāmi, kas teju izcili atdarina spožos un siltos saules starus.

 

Piešķir vannas istabai pavisam citu elpu!

Telpas paplašināšana – pareizi izvēlēts un novietots spogulis var piešķirt vannas istabai pavisam citu elpu. Mazas telpas padarīt lielākas un lielas telpas padarīt grandiozas. Tāds ir viens no spoguļu pazīstamākajiem uzdevumiem.
Lai šķietami palielinātu telpas dimensijas, jāizvēlas lieli un grandiozi spoguļi! Noklāt sienu no griestiem līdz grīdai ar spoguļu stiklu ir ne tikai ekstravaganta ideja, bet arī ceļš uz milzīgas vannas istabas ilūziju – tieši lieli spoguļi ir īstais veids, kā panākt iecerēto. Mazi un stingri ierāmēti spoguļi šoreiz nebūs tas, kas telpu paplašinās – tie to drīzāk sadalīs.
Ja kādu no vannas istabas sienām rotā logs, tad lieliska ideja būtu spoguli novietot uz pretējās sienas. Šādā veidā ne tikai tiek radīta divu logu ilūzija, bet arī telpā ienestā gaisma atstarojas un padara vidi gaišāku.

Fokusa punkts telpā – spogulis.

Jebkurā telpā, īpaši vannas istabā, spogulis kalpo ne tikai kā lieta, kur notvert kādu izspūrušu matu vai novērtēt savu koptēlu pirms došanās laukā no mājokļa.
 Spoguli ir iespējams arī izmantot kā fokusa punktu vannas istabā – kā lietu, kas savelk kopā telpas interjeru un centrē skatu uz kādu objektu. Padara telpu pilnīgu. Ienākot vannas istabā, stratēģiski novietoti spoguļi arī spēj aizvadīt skatu prom no kādām nepilnībām, kas varētu būt atrodamas telpā.
Lai šis optimizētu šo triku, spoguli ieteicams izvēlēties tik pat platu, cik platas ir mēbeles zem tā, piemēram, skapītis vai izlietne. Šādā veidā spoguļa un konkrētās mēbeles malas veido vienu kopīgu līniju, padarot dizainu tīrāku un acīm baudāmāku.

Iedomāties vannas istabu bez kārtīga spoguļa nav iespējams!
Bez spoguļa vannas istaba nespēj pilnīgi funkcionēt – tā ir ne tikai svarīga ikdienas rutīnas detaļa, bet arī daļa no dizaina, ar ko asociējam vannas istabas jau gadiem ilgi.
Izvērtē savu vannas istabu, savas vajadzības un savas vēlmes un izdari pareizo izvēli!

PIETEIKT PASŪTĪJUMU

KONTAKTI

B224 SIA
Šmerļa iela 3 
Rīga, LV-1006, Latvija
Tālr.: +371 26310088
www.vannavanna.lv
serviss@vannavanna.lv

REKVIZĪTI

Reģ. Nr. 40203122234
Banka: AS “Swedbank”
Norēķinu konts: LV87HABA0551044613601
Juridiskā un fiziskā adrese: Šmerļa iela 3
Rīga, LV-1006

SEKO MUMS