Padomi, kā gaumīgi iekārtot neliela izmēra vannas istabu

Vannas istaba ir telpa, kurā pavadām salīdzinoši daudz laika – tur nododamies mājas SPA rituāliem un gūstam relaksāciju no darbpilnās un stresainās ikdienas. Tieši tāpēc ir svarīgi šīs telpas izkārtojumu un interjera dizainu veidot tā, lai mēs justos komfortabli un mums patiktu tur uzturēties. Gaumīgi un mūsdienīgi ir iespējams iekārtot arī pavisam neliela izmēra vannas istabu (platība nepārsniedz 4 m2). Taču, ko ir vērts ņemt vērā un kā to labāk paveikt, lasi raksta turpinājumā!

Vannas istabas labiekārtošana – paveicama arī pašrocīgi

Gaumīgu un skaistu telpas dizainu ir iespējams izveidot arī pašiem un ne vienmēr ir nepieciešami interjera dizainera pakalpojumi. Turklāt telpas „uzfrišināšanu” ir iespējams paveikt arī tad, ja finansiālie līdzekļi ir visai ierobežoti, jo dažkārt, lai iegūtu pavisam jaunu kopskatu, ir nepieciešams vien atjaunot/pārkrāsot sienas un akcentēt interjeru ar pāris dizaina priekšmetiem. Joprojām aktuālā tendence ir skandināvu stils, ko raksturo minimālisms, „tīras” krāsas un praktiskums. Vienlaikus idejas, kā labiekārtot telpu, var smelties dažādās interneta vietnēs, piemēram, Pinterest.

Flīzes un spoguļi padara telpu vizuāli lielāku

Vai zināji, ka ar flīžu un spoguļu palīdzību ir iespējams radīt optiskās ilūzijas efektu, padarot pat nelielu telpu vizuāli plašāku? To var panākt, piemēram, ar flīzēm izklājot visu sienu – no grīdas līdz griestiem. Ieteicams ir izvēlēties lielākas un vienkrāsainas flīzes. Līdzīgu efektu un maciņam draudzīgāku risinājumu var panākt ar spoguļiem. Lielizmēra spoguli novieto pie sienas, bet mazāka – tā, lai tas atstarotu gaismu vai izceltu telpā kādu estētisku elementu, piemēram, vāzi, kādu kompozīciju u. tml.

Pats svarīgākais – nepārblīvēt telpu

Veido vannas istabas iekārtojumu tā, lai telpā būtu pēc iespējas vairāk brīvas vietas, kur nostāties un kustēties. Telpas akcentēšanai izmanto vien pāris elementus, piemēram, vāzi vai gaisa mitruma savācēju, nepārblīvējot vannas istabu ar daudz priekšmetiem, kas tikai rada „dizainisko haosu”. Vietas optimizāciju var panākt ar vēl pāris knifiņiem. Piemēram, pie sienas piestiprini zobu birstu trauciņus, bet pie durvīm – plauktiņus papildu vietai.

Mēbeles

It īpaši nelielas platības telpā ir būtisks mēbeļu izkārtojums. Tām ir jābūt kompaktām un ļoti praktiskām. Ieteicams izvēlēties stūra mēbeles, kas nav smagnējas – bez biezām un masīvām fasādēm. Droši var izmantot arī sienas plauktus, neradot pārblīvētas vannas istabas iespaidu.

Viens no centrālajiem objektiem, kam pievērst uzmanību, labiekārtojot vannas istabu, ir pati vanna. Nereti jaunas vannas iegāde var būt laikietilpīgs un dārgs risinājums, taču VANNA VANNĀ sniedz iespēju esošajā čuguna vai metāla vannā iemontēt kvalitatīvu un drošu akrila vannu – vien 2 stundu laikā! Vairāk informācijas ŠEIT.

PIETEIKT PASŪTĪJUMU

KONTAKTI

B224 SIA
Šmerļa iela 3 
Rīga, LV-1006, Latvija
Tālr.: +371 26310088
www.vannavanna.lv
serviss@vannavanna.lv

REKVIZĪTI

Reģ. Nr. 40203122234
Banka: AS “Swedbank”
Norēķinu konts: LV87HABA0551044613601
Juridiskā un fiziskā adrese: Šmerļa iela 3
Rīga, LV-1006

SEKO MUMS