Duša vai vanna – mūžīgā dilemma. Lai gan reizēm šķiet, ka duša būtu pareizā un ekonomiskākā izvēle, tomēr vannai ir neviena vien priekšrocība, kas noteikti mazgāšanos padarīs patīkamāku un vannas istabu ērtāk kopjamu.
Lasi 5 iemeslus, kādēļ izvēlēties vannu!

 

SPA seanss, neizejot no mājām

Nav noslēpums, ka, pēc garas darba dienas, viss, kas nepieciešams, ir miers un klusums.Ideālā gadījumā – SPA apmeklējums, joga vai kāda cita nomierinoša procedūra, kas mazinās stresu un atjaunos mieru, taču ne vienmēr atrodam šim laiku. Lieliska alternatīva ir vanna, īpaši vakaros pirms gulēt iešanas. Pirms miega vanna radīs nomierinošu efektu, palīdzēs mazināt stresu un ļaus vieglāk aizmigt. Iesakām pievienot ūdenim arī kādu ēterisko eļļu, ieslēgt savu iemīļotāko mūziku un atslābināties, nedomājot par darbu un saspringto ikdienu. Voilà – šādi top SPA mājas apstākļos.

 

Ārstnieciska vanna

Vanna var būt arī ārstnieciska, ja tiek izvēlētas pareizās aromātiskās eļļas.
Piemēram, lavanda vai melisa būs īpaši piemērota bezmiega novēršanai, galvassāpju un stresa mazināšanai, taču priežu skuju aromāts palīdzēs pret klepu, kakla sāpēm vai citām saaukstēšanās pazīmēm.
Vien 5 līdz 20 pilieni ēteriskās eļļas vannā radīs pietiekamu efektu ķermeņa labsajūtai.
Ēteriskās eļļas ūdenim jāpievieno tad, kad vanna ir pilnībā piepildīta, lai nezaudētu aromātu.
Ieteicamo pilienu skaitu iesakām sajaukt ar 1 ēdamkaroti bāzes eļļas, kas palīdzēs izlīdzināt konkrēto smaržu vienmērīgi uz ūdens virsmas.

 

 

Putu ballītes bērniem un ērta mazgāšanās zīdaiņiem

Kā pierunāt bērnu mazgāties? Putu ballīte tepat mājas apstākļos. Tas būs jautrs veids, kā vannošanos padarīt par jautru, bērniem interesantu nodarbi, taisot putu bārdas un mākoņus.
Iesakām gan pievērst uzmanību putu ražotājam un sastāvam, vislabāk izvēloties no dabīgiem materiāliem radītu produktu, kas nekairinās ādu un neradīs nevēlamus blakusefektus.
Ja ģimenei nesen bijis pieaugums, tad vanna būs lielisks risinājums, jo zīdaini un arī lielāku bērniņu daudz ērtāk būs nomazgāt vannā.

 

Tīrība, kārtība

Praktiskākiem cilvēkiem šis noteikti būs pārliecinošs arguments. Vannas tīrīšana noteikti būs vienkāršāka, jo jāmazgā ir tikai virsma,
turpretim dušas kabīnē ir tik daudz detaļu un virsmu, ko mazgāt. Ikdienas lietošanai var izmantot lupatiņu vai sūkli, noslaukot vannu sausu pēc katras mazgāšanas reizes, taču noteikti neiesakām virsmu berzt ar skrāpējošiem un asiem elementiem.
Ik pa laikam vannu vajadzētu arī iztīrīt ar speciāliem tīrīšanas līdzekļiem, kas ir atbilstoši vannas virsmai un nekaitēs tai.
Saimniecības preču veikalos pieejami visdažādākie universālie vannas istabas virsmu tīrīšanas līdzekļi, kā arī specifiskāki.

 

Daži ieteikumi, izvēloties vannu

• Prātīgi izvēlies vannas lielumu, jo nereti, izvēloties lielās stūra vannas, cilvēki nožēlo savu izvēli, sakot, ka ūdens patēriņš neatspēko SPA vakarus mājas apstākļos, tādēļ ir labi izvērtēt savas vannas istabas lielumu un apdomāt patiešām lielas vannas iegādi.
• Akrila vannas ir guvušas savu popularitāti un diezgan pamatoti, jo šāda materiāla vannām ir neliels svars, tās pieejamas daudz un dažādās formās un lielumos, tās ir vieglāk kopjamas un arī siltums akrila vannās turēsies ilgāk.
• Ja Tev ir veca čuguna vai metāla vanna, to ir ļoti viegli aizstāt ar citu, nelaužot ārā flīzes un neveicot lielus montāžas darbus.
Izvēloties VANNA VANNĀ, vien 2 h laikā Tev būs iespēja tikt pie pilnīgi jaunas akrila vannas, kura tiks ievietota vecajā vannā. Šāda tehnoloģija garantē lielāku vannas izturību, jo to balstīs vecā vanna, ilgāku kalpošanas laiku līdz pat 20 gadiem un paaugstinātu siltuma noturību.