Kā izremontēt vannas istabu ar nelielu budžetu?

Varbūt tas šķiet neiespējami, bet patiesībā izremontēt vannas istabu ar nelielu budžetu patiešām var! Populārā mājas pārbūves kultūra rada ilūziju, ka vannas istabas remontētājiem šis process būt mērāms četru, piecu ciparu skaitļos, kad pilnīgi viss no A līdz Z tiek izmainīts. Pretoties šādam uzskatam – tas ir pirmais solis, lai piedzīvotu vērienīgas izmaiņas, ieguldot salīdzinoši mazu budžetu! Kā to paveikt? Lasi raksta turpinājumā!

5 idejas, kā izremontēt vannas istabu bez lieliem ieguldījumiem!

Ņemot vērā, ka standarta vannas istabas remonta izmaksas ir lielas, vērts domāt ārpus rāmjiem un meklēt gudrākas, ekonomiskākas alternatīvas! Pēc zemu izmaksu vannas istabas remonta Tev būs ne tikai tīra, funkcionāla un skaista vannas istaba, bet arī lielāks naudas atlikums bankas kontā!

1. Izmanto līdzīgus materiālus, bet ar zemākām izmaksām

Esošo materiālu saglabāšana un atjaunošana vienmēr ir labākā iespēja ietaupīt naudu! Bet ko darīt, ja tomēr ir jāmaina kādi materiāli? Lētākas alternatīvas bieži var izskatīties pārsteidzoši labi un ļaut ietaupīt.

  • Piemēram, ja plāno ieklāt koka grīdu – izmēģini īsta koka dēļu grīdas vietā luksusa vinila grīdas. Mūsdienās vinila grīdas izskatās daudz labāk nekā agrāk, un tie ir kvalitatīvi, arī mitrumizturīgi materiāli.
  • Tāpat lielisks risinājums ir mākslīgā akmens keramikas un porcelāna flīzes, kas var izskatīties reālistiski un ļoti pietuvināti dabīgā akmens flīzēm.

2. Atsvaidzini mēbeles

Ja esošās mēbeles, piemēram, plauktiņš zem izlietnes, vēl izskatās labi nav nepieciešams no tā pilnībā atvadīties – tā vietā vari to padarīt modernāku un piešķirt tam jaunu skatu.
Piemēram, uzliekot mēbelēm citu furnitūru – nomaini rokturus vai spoguli, kas atrodas pa vidu plauktiņiem, tādējādi būtiski mainot mēbeles izskatu, bet neizdodot daudz naudas.

3. Veic krāsošanas darbus pats!

Ja plāno, piemēram, krāsot sienas vai griestus, iespējams, Tavas zināšanas ir pietiekamas, lai to paveiktu paša spēkiem? Pirmkārt, tas būs ievērojami ātrāk, un, otrkārt, tas var būt lielisks darbs, ko paveikt visai ģimenei kopā. Aktivitātes visiem kopā nekad nav nākušas par ļaunu – tās satuvina un rada vēl lielāku gandarījumu, ja darbs paveikts pašu spēkiem.
Lielāko sienas platību tāpat aizņem spoguļi, duša, flīzes, skapji un vannas – iespējams, ka krāsošanas darbi pašam patiešām ir apsvēršanas vērti!

4. Nemaini santehnikas atrašanās vietu, ja tas nav nepieciešams

Augstas izmaksas radīsies arī tad, ja pārvietosi esošo santehniku uz citu vietu telpā. Ja šī brīža novietojums vannai, tualetes podam vai izlietnei Tevi apmierina – kāpēc nepieciešams sadārdzināt remontdarbus?

5. Izmanto esošo aprīkojumu!

Ja Tavu vannas istabu nomāc veca vanna (iespējams, tās vienīgā problēma ir tikai ne līdz galam estētiskais izskats), tad atceries šo zelta likumus – jauns vienmēr būs dārgāks par atjaunotu veco – un apsver alternatīvas, ko iespējams paveikt, izmantojot veco vannu!
Iesakām apsvērt pilnīgu vannas nomaiņu kā pēdējo iespējamo variantu, ja plāno pēc iespējas ekonomiskāku remontu. Tā vietā, lai vannu izmestu, izmēģini efektīvu alternatīvu – jaunu vannu vecajā!

Domājot, kā izremontēt vannas istabu ar nelielu budžetu, iesakām – atceries par atšķirīgu pieeju, kas ļauj panākt vēlamo rezultātu, ietaupot līdzekļus! Ja esi jaunas vannas meklējumos – sazinies ar mums! Tikai divu stundu laikā Tava vecā vanna iegūs pilnīgi jaunu izskatu!

PIETEIKT PASŪTĪJUMU

KONTAKTI

B224 SIA
Šmerļa iela 3 
Rīga, LV-1006, Latvija
Tālr.: +371 26310088
www.vannavanna.lv
serviss@vannavanna.lv

REKVIZĪTI

Reģ. Nr. 40203122234
Banka: AS “Swedbank”
Norēķinu konts: LV87HABA0551044613601
Juridiskā un fiziskā adrese: Šmerļa iela 3
Rīga, LV-1006

SEKO MUMS