JAUTĀJUMI UN ATBILDES

VANNA VANNĀ ir nedaudz dārgāka, bet 10 reizes ilglaicīgāka vannu atjaunošanas metode kā citas, piemēram vannu krāsošana ar krāsu vai akrila epoksīda sveķu maisījumiem. Jebkādiem šķidrajiem maisījumiem ir tendence nolobīties īsā laika periodā. VANNA VANNĀ ir ražota no 6 mm biezas, monolītas akrila plāksnes līdzīgi kā tiek ražotas visas jaunās akrila vannas. Papildus pozitīvās īpašības nodrošina starp veco un jauno vannu ieklātais divu komponentu poliuretāna putu slānis, kas piešķir jaunajai vannai siltuma efektu un skaņas izolāciju. Mūsu vannas ir ražotas rūpnieciski un papildus tiek stiprinātas ar stiklašķiedru.

Veicot jaunas vannas iegādi, izmaksas nebeidzas ar vannas cenu veikalā. Papildus jāmaksā par vannas kājām jeb stiprinājumiem, sifonu, jaunās vannas transportu uz māju, uznešanas pakalpojumu, vecās vannas demontāžu, iznešanu un aizvešanu, jaunās vannas un sifona uzstādīšanu un apdari. Iespējams ir jādemontē arī flīzes, kas ir cieši klāt pie vecās vannas. Gala izmaksas sanāk aptuveni 300 eur iegādājoties kādu no pašām lētākajām jaunajām vannām. Vai garantija bus 5 gadi? Vai Jūsu jaunā vanna būs termonoturīga un stabila?

VANNA VANNĀ ir plaši pielietota vannu atjaunosānas metode visā pasaulē jau vairāk kā 70 gadus. Vācijā, Itālijā, Krievijā un ASV klienti izvēlas VANNA VANNĀ, lai taupītu laiku un naudu.

Vannas tilpums samazināsies par nepilniem 5 litriem. Jaunajai vannai ir konusa forma tāpat kā vecajai vannai, tātad VANNA VANNĀ ir tikpat liela kā Jūsu vanna. Līdzīgi kā var ielikt divus vienāda izmēra šķīvjus vienu otrā tā var iemontēt vienu vannu otrā vannā.

Jaunā vanna uzstādīšanas gaitā tiek piezāģēta un vecās flīzes paliek neskartas. Vannas malas tiek apstrādātas ar silikonu un papildus drošībai meistars piedāvā uzmontēt speciālu dekoratīvo vannas plastikāta līsti starp vannas malu un flīzēm. Atsevišķās situācijās, kad vecās flīzes ir atdalījušās no sienas, piedāvājam tās demontēt lai nodrošinātu jaunās vannas ilglaicīgāku kalpošanu. Pirms katras vannas uzstādīšanas meistars novērtē situāciju un vienojas ar klientu par veicamajiem darbiem.

Ieteicams VANNA VANNĀ montāžu veikt pirms vecās vannas malu ieflīzēšanas. Tātad izflīzējiet vannasistabu atstājot divas flīžu rindas neuzliktas. Tad mēs liekam vannu un pēc tam jaunās flīzes turpiniet līdz VANNA VANNĀ malai. Ja tiek plānots remonts, noteikti iesakām iepriekš sazināties ar mūsu konsultantu un kopīgi izanalizēt konkrēto situāciju.

Ūdens nokļūšana starp jauno un veco vannu ir nepieļaujama. Uzstādot vannas kopš 1999. gada esam uzkrājuši pieredzi un spējam nodrošināt darba kvalitāti. Dotais gadījums paredz vannas nomaiņu pēc garantijas.

Vidējais durvju platums ir 50-80 cm bet jaunās vannas dziļums ir maksimums 46 cm. Vanna tiek ienesta sāniski.

Svara limits nav. Vannas stiprību nodrošina stiklašķiedras slānis, poliuretāna putas un Jūsu vecā vanna, kas atrodas zem jaunās vannas. Vannu varēsiet lietot arī divatā.

Vannas uzstādīšanai lietojam tikai ES ražotus un sertificētus materiālus. Zīmoli Beļģija „Den braven”, Vācijas „Viega”, Polija „Wawin”, Austrija „Senoplast”, Igaunija „Penosil”.

Vannu pagarināt nav iespējams. Vannas ir ražotas pēc veco vannu standarta formām.

Vanna ir tikpat slidena kā visas citas metāla, čuguna un akrila vannas. Drošības nolūkos veciem cilvēkiem un maziem bērniem iesakām lietot speciālos vannu gumijas paklājiņus, kas nopērkami veikalos visā Latvijā.

Jā, Vannas ieliktni iespējams izņemt un iemontēt jaunu VANNA VANNĀ. Jūsu vecā čuguna vai metāla vanna turpinās kalpot kā stingrs, drošs pamats jaunajai vannai.

VANNA VANNĀ pēc uzstādīšanas tiek piepildīta ar ūdeni, kas kalpo kā svars turpmākās 12 stundas. Jauno vannu varat lietot jau nākamajā dienā.

Atjaunot varam visas padomju laika čuguna un tērauda vannas, Ulmaņa laiku vannas, kā arī atsevišķus pēcpadomju laika modeļus. Nevaram atjaunot akrila, akmens masas, stūra vannas, kā arī vannas ar rokturiem vai dažādu konfigurāciju nestandarta izliekumiem.

Ar VANNA VANNĀ metodi var restaurēt arī iepriekš krāsotu vannu. Pirms vannas uzstādīšanas meistars notīra nolobījušos krāsas slāni.

Rūsains ūdens vannai nekaitē, jo VANNA VANNĀ ir izgatavota no augstvērtīga santehniskā akrila (Austrijas firma Senoplast, materiāls Senosan 3000BM) Akrila virsma nesatur poras. Vannas kopšanai iesakām izmantot akrila vannu kopšanas līdzekļus, kas nopērkami veikalos visā Latvijā.

Jauno vannas ieliktņa kopšanai izmantojiet speciālos akrila vannu kopšanas līdzekļus, kas nopērkami veikalos visā Latvijā, piemēram, Acryl Net, Spodrības ražotais “SEAL” tīrīšanas līdzeklis vannas istabai vai “Золушка”. Ja speciālie tīrīšanas līdzekļi nav pieejami iesakām izmantot trauku mazgāšanas līdzekļus, kas nesatur abrazīvas daļas. Vannu tīriet ar mīkstu lupatiņu vai sūkli.

Jā, varēsiet mazgāt tikko krāsotus matus. Vienīgais ieteikums – pēc matu krāsošanas vannu izmazgāt ar kādu no speciālajiem akrila vannu kopšanas līdzekļiem.

Jā, var vannot dzīvniekus. Šajā gadījumā nepieciešams vannā ieklāt speciālu šim nolūkam paredzētu gumijas vai plastmasas paklājiņu. Šādus vannas paklājiņus var iegādāties celtniecības un saimniecības veikalos.

PIETEIKT PASŪTĪJUMU

KONTAKTI

B224 SIA
Šmerļa iela 3
Rīga, LV-1006, Latvija
Tālr.: +371 26310088
www.vannavanna.lv
serviss@vannavanna.lv

REKVIZĪTI

Reģ. Nr. 40203122234
Banka: AS “Swedbank”
Norēķinu konts: LV87HABA0551044613601
Juridiskā un fiziskā adrese: Šmerļa iela 3
Rīga, LV-1006

SEKO MUMS

Close Menu