Dabas klātbūtne tavā vannas istabā: 5 vērtīgi ieteikumi

Foto: Canva.com / Africa images

Būšana tuvāk dabai kļūst par arvien nozīmīgāku faktoru cilvēku dzīvē. Turklāt ir pat zinātniski pierādīts, ka dabas klātbūtne paaugstina labbūtību un uzlabo koncentrēšanās spējas. Mēs jūtamies daudz mierīgāki, produktīvāki un mērķtiecīgāki. Taču, kā bez milzīgiem tēriņiem uzburt sajūtu par dabas esamību rokas stiepiena attālumā savā vannas istabā? Uzzini raksta turpinājumā!

Papildini interjeru ar telpaugiem

Viens no vienkāršākajiem un ātrākajiem veidiem, kā savā vannas istabā izveidot harmonisku vidi un atmosfēru, ir, papildinot tās interjeru ar dažādiem augiem. Tas, kādus augus izvēlēties – dzīvus vai mākslīgus – ir atkarīgs no katra paša individuālajām vēlmēm un iespējām. Ja vannas istabā nav logu, ieteicams izvēlēties, piemēram, tādus augus kā: morgana laimiņu, kaktusu, naudas koku vai kalanhoju. Savukārt, ja ir iespējams nodrošināt dabīgo dienas gaismu, telpā lieliski iederēsies papardes vai pat kādi eksostiskāki augi, piemēram, ehmeja, marantas, antūrijas, kam patīk silts un mitrs klimats.
Augu klātbūtne pavisam noteikti radīs vēlamo efektu, taču atceries, ka telpaugiem higiēnas un skaistumkopšanas preces ir kaitīgas.

Присутствие природы в вашей ванной комнате

Nokrāso sienas neitrālos toņos

Mēdz sacīt, ka “mājās pat sienas ārstē”, un patiesi tām ir ļoti būtiska nozīme kopējās noskaņas radīšanā. Telpā ar spilgtas krāsas sienām būs daudz grūtāk relaksēties, tāpēc ieteicams izvēlēties tādus toņus, kas ieturēti daudz neitrālākās krāsās, piemēram, baltā, pelēkā, zaļā.

Efektīvs rezultāts bez milzu tēriņiem

Foto: Getty Images / Spinkle

Nenoliedzami, vannas istaba ir vieta, kur labprāt atgūstam spēkus un iekšējo līdzsvaru, nododoties nesteidzīgiem mājas SPA rituāliem. Lai arī sākotnēji varētu šķist, ka dabas elementu iekļaušana šajā telpā var būt dārgs prieks, patiesībā vēlamo rezultātu ir iespējams panākt vien ar pāris efektīviem knifiņiem.

Parūpējies par dabīgajiem aromatizētājiem

Ir patīkami uzturēties tādā vannas istabā, kas ne tikai labi izskatās, bet arī smaržo. Iesakām izvēlēties dabīgos aromatizētājus, piemēram, lavandas vai eikalipta zariņus. Tāpat lieliski noderēs arī dažādas ēteriskās eļļas. Vien ar pāris pilieniem piesūcini pumeka sūkli un brīdī, kad tas saskaries ar mitro vannas istabas gaisu, telpu piepildīs patīkamais aromāts.

Dod priekšroku dabas materiāliem

Ja patlaban veic vannas istabas remontu, pievērs uzmanību tam, lai interjeru caurvītu dabas elementi, izvēloties, piemēram, flīzes, kas ražotas no dabīgajiem materiāliem. Omulību un mājīguma sajūtu spēs radīt tādi materiāli kā koks, bambuss, lins, džuta. Lieti var noderēt arī pītie grozi. Tie pavisam noteikti būs ne vien funkcionāli, bet arī ļoti iederīgi kopējā interjerā.

Izvēlies higiēnas un skaistumkopšanas produktus, kas ražoti no dabīgām izejvielām

Arī savā sejas un ķermeņa kopšanas rutīnā iekļaujot tādus higiēnas un skaistumkopšanas produktus, piemēram, ziepes, šampūnu, dušas želeju un vēl citus, kas ir ražoti no dabīgām izejvielām, varēsi šķietami sajusties tuvāk dabai. Savukārt, izvēloties beziepakojuma preces, paveiksi labu darbu ne vien sevis, bet arī dabas labā, samazinot atkritumu patēriņa apjomu.

Sakopta vide un mājīga atmosfēra slēpjas detaļās. Vanna ir telpas centrālais objekts, tāpēc tai ir jābūt gan estētiski pievilcīgai, gan arī funkcionālai. Ja esošā vanna savu laiku jau ir nokalpojusi, lielisks un arī cenas ziņā izdevīgs risinājums var būt akrila vannas iemontēšana čuguna vai metāla vannā. Mēs, “Vanna Vannā”, varam palīdzēt tev realizēt sapni par jaunu un skaistu vannu vien 2 stundu laikā! Vairāk informācijas ŠEIT.

PIETEIKT PASŪTĪJUMU

KONTAKTI

B224 SIA
Šmerļa iela 3 
Rīga, LV-1006, Latvija
Tālr.: +371 26310088
www.vannavanna.lv
serviss@vannavanna.lv

REKVIZĪTI

Reģ. Nr. 40203122234
Banka: AS “Swedbank”
Norēķinu konts: LV87HABA0551044613601
Juridiskā un fiziskā adrese: Šmerļa iela 3
Rīga, LV-1006

SEKO MUMS