5 idejas rudenīgas noskaņas radīšanai vannas istabā.

Rudens ir viens no krāšņākajiem gada posmiem – tajā netrūkst spilgtu krāsu un košu emociju. Lai nezaudētu patīkamo rudens sajūtu arī iekštelpās – laiks veikt vienkāršus uzlabojumus, radot rudenīgu noskaņu mājoklī. Šajā rakstā pievērsīsimies 5 idejām, kā ar nelieliem ieguldījumiem izgreznot vannas istabu, pārvēršot to burvīgā rudens oāzē! Lasi un iedvesmojies!

5 vienkāršas idejas rudenīgam iekārtojumam vannas istabā

Vai zināji, ka rudens noskaņas ienešanai vannas istabā nav nepieciešami lieli līdzekļi un grandiozas idejas? Pietiek ar nelieliem akcentiem, kas efektīvi papildinās ikvienu telpu – uzzini par tiem turpinājumā!

 1. Dvieļi
  Vannas istabai ar gaišu krāsu paleti ir nepieciešamas tikai dažas izmaiņas, lai radītu rudens iedvesmotu atmosfēru. Viens no lieliskiem variantiem ir, piemēram, oranži vai tumši sārti dvieļi – tie izcili akcentēs rudens krāsu gammu un, kas ir svarīgi, – tos varēsi lietot atkal un atkal vairāku gadu garumā rudens sezonas laikā!

 2. Sveces
  Lai patiešām atgādinātu mājiniekiem un sev pašam par sezonu, kas valda aiz mājas loga, iegādājies aromātisko sveci, kas radīs rudenīgu noskaņu, piemēram, ar ābolu aromātu.

 3. Ziedi un koku zaru vai lapu kompozīcija
  Viens no lētākajiem akcentiem telpā – ziedu un lapu kompozīcijas. Tām ir tik daudz variāciju – nepieciešams vien tās papildināt un atjaunot, lai priecētu kā sevi, tā pārējo ģimeni. Vari izmantot dabīgos vai sausos ziedus, krāšņas lapas vai, piemēram, krūmu zarus ar košākām ogām.

 4. Rudens vēstnesis – ķirbis
  Pirms notiesāt vakariņās, vari jaunās ražas ķirbi novietot kā akcentu vannas istabā. Šis risinājums ieteicams neilgam laikam, ņemot vērā vannas istabā esošo mitrumu, taču tas nodrošina pasakainu rudens sajūtu un piešķir vēlamo akcentu.

 5. Stikla trauki ar akcentiem no dabas
  Dodoties rudenīgās pastaigās, ir īstais laiks salasīt skaistus akcentus, ar kuriem papildināt vannas istabu. Vari doties zem diženā ozola lasīt zīles vai apciemot tuvējo kastani vai egli – kastaņi, čiekuri un zīles, kas ievietoti caurspīdīgos stikla traukos, var piešķirt lielisku rudens noskaņu Tava mājokļa vannas istabā.

Vannas istaba ar nelielu rudens pieskārienu ir tieši tas, kas nepieciešams. Piešķir vēl nebijušu noskaņu savam mājoklim – ienes rudens košumu arī savā mājoklī, īstenojot Vanna Vannā ieteikumus!

PIETEIKT PASŪTĪJUMU

KONTAKTI

B224 SIA
Šmerļa iela 3 
Rīga, LV-1006, Latvija
Tālr.: +371 26310088
www.vannavanna.lv
serviss@vannavanna.lv

REKVIZĪTI

Reģ. Nr. 40203122234
Banka: AS “Swedbank”
Norēķinu konts: LV87HABA0551044613601
Juridiskā un fiziskā adrese: Šmerļa iela 3
Rīga, LV-1006

SEKO MUMS