Tumšajos, garajos un arī aukstajos ziemas vakaros, kas šobrīd kļuvuši īpaši aktuāli, nereti jūtams enerģijas trūkums. Pēc garas darba dienas vai pat nedēļas tā vien gribas ieritināties zem siltas segas un neko nedarīt. Kā atgūt spēkus un motivāciju, ko likt lietā atkal no jauna gaidāmajā dienā? Lielisks palīgs ir vanna. Jā, tieši tik vienkārši! Lasi un uzzini 4 idejas, kas palīdzēs enerģijas atjaunošanai, izmantojot vannu!

4 idejas, kas palīdzēs ātrāk atjaunoties enerģijai!

1. Iekšējā miera atgūšana

Lai atgūtu mieru, kārtīgi izbaudi vannošanās procesu vienatnē! Atpūties, atmet visas dienas vai nedēļas laikā uzkrātās emocijas, pārdzīvojumus un izaicinājumus, lai pilnvērtīgi atpūstos, baudot savu kompāniju. Nekas nevar būt labāk, kā atrast no jauna pašam sevi un iekšējo mieru – tas garantēs enerģijas pieplūdumu!

Tā paveikšanai vari izvēlēties sev tīkamu nodarbi:

  •  interesantas dokumentālās filmas vai seriāla jaunākās sērijas noskatīšanās;
  • grāmatas nodaļas izlasīšana;
  • tējas krūzes tukšošana sveču gaismā;
  • u.c.

2. Rūdīšanās ar ledus vannu palīdzību

Ledus vannas iekļaušana iknedēļas rutīnu sarakstā var būt ļoti noderīga ne tikai enerģijas pieplūduma veicināšanai. Rūdīšanās īstās ledus vannās var palīdzēt:

  • veicināt asinsrites darbību;
  • uzlabot imūnsistēmu;
  • atgūt mundrumu.

Vienam varētu šķist, ka tas ir kaut kas pilnīgi traks un neiedomājams, taču citam – patiesi kļūt par neatņemamu dzīves sastāvdaļu, lai uzlabotu savu veselību!

3. Izglītošanās

Jaunu zināšanu iegūšana ne vien uzlabo smadzeņu darbību un atver acis plašāk uz dažādiem procesiem pasaulē, bet arī var sniegt papildu motivāciju, kas drēgnajā, tumšajā ziemas periodā tik ļoti trūkusi. Izglītojies par tematiem, kas Tev ir:

  • noderīgi profesionālās izaugsmes veicināšanai;
  • interesanti, ņemot vērā savas brīvā laika intereses un aizraušanās;
  • aktuālas, ņemot vērā pasaulē un privātajā dzīvē notiekošo.

Kas zina – varbūt, sasmeļoties enerģiju no siltas, patīkamas vannas un iedvesmojoša podkāsta vai video, radīsies arī jaunas idejas!

4. Enerģijas pieplūdumam – mūzika

Vai zināji, ka mūzika ietekmē cilvēka uztveri un attieksmi pret pasauli? Ieslēdz savu mīļāko izpildītāju vai dziesmu, ļauj vaļu labajām emocijām un ielaid sevī jaunu enerģijas devu! Protams, tas nozīmē, ka vari nekautrēties un dziedāt līdzi arī skaļi!

Ziemā, kad netiek pietiekami uzņemts D vitamīns, ko vasaras periodā sniedz saules gaisma, var nākties ciest no enerģijas trūkuma. Nebaidies no dažādām iespējām, ko izmantot, esot tieši vannā, lai palīdzētu sev uzkrāt jaunus spēkus ikdienas gaitām!

PIETEIKT PASŪTĪJUMU

KONTAKTI

B224 SIA
Šmerļa iela 3 
Rīga, LV-1006, Latvija
Tālr.: +371 26310088
www.vannavanna.lv
serviss@vannavanna.lv

REKVIZĪTI

Reģ. Nr. 40203122234
Banka: AS “Swedbank”
Norēķinu konts: LV87HABA0551044613601
Juridiskā un fiziskā adrese: Šmerļa iela 3
Rīga, LV-1006

SEKO MUMS