3 ieteikumi patīkamai vannošanās pieredzei vasarā

Kā garantēt patīkamu vannošanās pieredzi vasarā, kad aiz loga valda tveice un šķiet, ka nekam nav spēka? Esam sagatavojuši 3 vienkāršus, bet efektīvus padomus, kas ļaus vannošanās priekus baudīt vēl patīkamākus šajā vasarā! Lasi un uzzini rakstā!

Kā padarīt vannošanos vasarā patīkamu?

Lielākajai daļai “vanna” asociējas ar relaksējošu atpūtu siltā ūdenī, sveču un putu ieskautiem. Taču tas nepavisam nav nekas tāds, ko mēs vēlamies pēc svelmainas dienas. Šādās situācijās, kad gaisa temperatūra un mitruma līmenis pakāpjas citā līmenī – laiks izmantot alternatīvas.

  1. Izmanto vēsu ūdeni
    Iegremdēšanās vēsā ūdenī patiešām pazemina ķermeņa temperatūru. Dienā, kad šķiet, ka iekšpusē esi uzkarsis ne pa jokam, veldzēšanās vēsā ūdeni ne tikai liks tev justies vēsāk. Tas atvēsinās visu ķermeni, liekot justies svaigam, atslābušam no lielā karstuma. Tas ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā atvēsināties.

  2. Izmanto atvēsinošos vannas produktus
    Vai ziemā, košļājat piparmētru gumiju, esi sajutis atspirdzinājumu katrā elpas vilcienā? Lietojot piparmētras vai eikalipta produktus vannā, tie var šādā pašā veidā ietekmēt Tavu ķermeni, palielinot vēso faktoru. Lai iegūtu atdzišanas efektu, noteikti izvēlies produktus, kuriem ir pievienota dabīga piparmētru vai eikalipta eļļa, nevis tikai sintētiska smarža.

  3. Dzer daudz atsvaidzinošu, hidratējošu dzērienu
    Jā, Tu vari iemalkot kādu dzirkstošo vīnu vai vēsu alu vannā, lai atpūstos. Tomēr, ja Tu patiešām vēlies atpūsties un atslābināties pēc karstas dienas, jāmaina dzērienu izvēle. Tā kā svīšanas rezultātā ķermenis izdala siltumu, iespējams, nepieciešams palielināt ūdens līmeni organismā. Vari pagatavot kādu dzērienu no augļiem, uzvārīt ledus tēju vai iemalkot elektrolīta dzērienu vai parastu ūdeni, lai sajustu patiesu veldzi un uzlabotu vannošanās laiku!

Vannas izmantošanas iespējas karstā vasaras dienā ir bezgalīgas – nepieciešams vien izmantot visas sniegtās priekšrocības, lai sajustu patīkamu prieku pēc vannošanās!