2022. gada vasaras dekoru tendences Tavā vannas istabā!

Gadalaiku maiņa ir lielisks laiks, lai risinātu gan lielus, gan mazus mājas projektus. Neatkarīgi no tā, vai kāda apmēra interjera darbi ir Tavos plānos, mums ir iedvesma, kas Tev tik ļoti nepieciešama, lai sāktu! Vannas istabas tendences 2022. gadā ir uzsvērušas formas un funkcijas nozīmi, veidojot vannas istabas oāzi vasaras sezonai! Lasi un uzzini par tiem turpinājumā!

Vasaras vannas istabas dekoru atjauninājumi 2022. gadam

Atvadies no ziemas klusajām krāsām un sagaidi vasaru ar enerģiju! Daudzi māju īpašnieki veic sezonas dekoru atjauninājumus dzīvojamās istabās, priekšnamos, pat virtuvēs vai ēdamistabās. Vannas istabas ir vēl viena lieliska telpa, kurā iespējams panākt vasarīgu noskaņu ar nelieliem akcentiem. Kādi tie ir?

#1 Roku dvieļi vasaras košumam

Vienkāršs veids, kā var padarīt telpu gaišāku! Dekoratīvie roku dvieļi ir vienkāršs vasaras vannas istabas interjera atjauninājums, kas var radīt sezonālu noskaņu. Izmanto vasaras sezonu, lai iekļautu spilgtu krāsu, kas parasti nav redzama Tavā vannas istabas krāsu paletē. Apsver koša tirkīza, aizraujoša koraļļa vai koši dzeltena toņa klātesamību roku dvieļiem vannas istabā. Izmanto šo iespēju, lai iekļautu unikālu akcentu krāsu, ko baidījies izmēģināt vēsajā ziemā.

#2 Atsvaidzini dušas aizkaru

Mēs zinām, ko Tu domā – priekškars ar okeāna zivīm nav gluži Tavs stils. Bet tas nekas, jo ir citi veidi, kā panākt vasarīgu noskaņu vannas istabā. Izvēlies vieglāku materiālu ar spilgtāku dizainu vai krāsas elementu. Tā ir vēl viena iespēja izmēģināt tādu akcentējošu krāsu savā vannas istabā, par kuru iepriekš šaubījies.

#3 Maini aromātus

Pārskati pudeles un dozatorus uz izlietnes un dušā. Ja joprojām lieto tādas smaržas kā, piemēram, vaniļa, apsver iespēju tās mainīt uz vasarīgāku aromātu. Svaigas smaržas, piemēram, citrusaugļi, piparmētras, kokosrieksti un mango var radīt vasarīgu noskaņojumu.

Ja esi sveču, difuzoru vai ēterisko eļļu cienītājs, apsver arī šīs smaržas maiņas iespējas! Ēteriskās eļļas 2022. gadā ir atkārtoti izcēlušās kā galvenā vannas istabas tendence. Tās var būt difuzoru, losjonu, ķermeņa skrubju vai sveču veidā. Šo smaržu nomierinošais raksturs var uzlabot pašsajūtu un padarīt vannas istabu par relaksējošu oāzi.

#4 Mākslīgie ziedi vannas istabai

Ja Tava vannas istaba nav labākā vide īstiem augiem, mākslīgie ziedi ir lielisks telpas atjauninājums. Apsver tādu ziedu izvietošanu kā tulpes, hortenzijas, orhidejas, lilijas, rozes vai peonijas. Lai gan praktiski nav nepareizas izvēles, izvēloties mākslīgos ziedus vannas istabai, jāpatur prātā, lai tie ir gana koši un pieskaņoti citiem elementiem, piemēram, dvieļiem.

Vai redzi? Iespējas, kā radīt vasarīgu sajūtu vannas istabā ir dažādas – un tās neprasa lielus finansiālus ieguldījumus, vien radošumu un vēlmi eksperimentēt! Lai krāsaina, saules pilna vasara kā mājās, tā ārpus tām!

PIETEIKT PASŪTĪJUMU

KONTAKTI

B224 SIA
Šmerļa iela 3 
Rīga, LV-1006, Latvija
Tālr.: +371 26310088
www.vannavanna.lv
serviss@vannavanna.lv

REKVIZĪTI

Reģ. Nr. 40203122234
Banka: AS “Swedbank”
Norēķinu konts: LV87HABA0551044613601
Juridiskā un fiziskā adrese: Šmerļa iela 3
Rīga, LV-1006

SEKO MUMS