2020.GADA VANNAS ISTABAS DIZAINA TENDENCES – SOLIS TĀLĀK

Vai atminies mūsu pirmo rakstu par 2020. gada vannas istabas dizaina tendencēm: https://ej.uz/DizainaTendences ? Nu, lūk, šajā rakstā dosimies soli tālāk un turpināsim apskatīt citus 2020. gada dizaina trendus..

Konsoles stila galdiņš

2020. gads ir domāts konsoles stila galdiņiem, nevis masveida mēbelēm. Tie ir īpaši ideāli piemēroti nelielām telpām, jo ļauj telpai izskatīties daudz lielākai un neaizsedz telpu ar masveida izskata iedomību. Mājas dāmām būs labums no šāda stila kosmētikas galdiņa.

Tendences integrēšana: vannas istaba ir tā telpa, kura bieži vien tiek pārkrauta ar neskaitāmiem produktiem. Lai varētu integrēt šo izskatu, jums būs nepieciešams atlasīt galdiņam tikai pašu svarīgāko un nepieciešamāko.

Mazās vannas istabas

Dizaineri kļūst arvien atjautīgāki, kad runa ir par mazas telpas dizainu. Šīs telpas izskatās tikpat lieliski kā pilna četrdaļīga vannas istaba! Tā kā vietas ir diezgan maz, izvēlēties greznākus materiālus ir lētāk. Tiek izmantotas arī tapetes uz akcenta sienām vai arī vannas istaba tiek flīzēta no pašas grīdas, līdz pat griestiem. Arī izlietnes formu var izvēlēties unikālu, ar interesantām formām un dizainu betonā vai marmorā.

Šīs tendences integrēšana: Lai maksimāli izmantotu atvēlēto vietu, plauktus var izvietot līdz pat griestiem. Ja jūsu vannas istabas izmērs neļauj jums pilnībā izpausties, padariet to par labi organizētu telpu ar personīgiem akcentiem.

Vannas istabas apgaismojums

Apgaismojums ir neticami svarīgs jūsu vannas istabā. Ne tikai estētiskiem nolūkiem, bet arī praktiskumam. Šī gada tendence tiek virzīta uz minimālisma un lineāro apgaismojumu, kas ļauj citiem vannas istabas elementiem izcelties. Gaismas armatūras un aplikācijas arī ieguvušas populāri.

Tendences integrēšana: ja plānojat pārveidot visu vannas istabu, apsveriet iespēju uzstādīt gaismas sloksnes starp sienām un pazeminātajiem griestiem. Ja tas nav iespējams, izvēlieties spoguli ar integrētu apgaismojumu.