Padomi

Akrila vannas- ieliktņa kopšana

Lai jaunā vanna Jums kalpotu ilgi, iesakām to kopt šādi:

1.Pēc lietošanas vannu ieteicams izmazgāt un noskalotar siltu ūdeni. Mazgāšanai var izmantot mīkstu sūkli/ mikrošķiedras lupatiņu un kādu no šķidrajiem, universālajiem , krēmveidīgajiem vai speciāli akrila vannām paredzētajiem mazgāšanas līdzekļiem. Piemēram, Acryl Net, Zoluška.

 

Lai vanna nekad nezaudētu savu mirdzumu, iesakām vismaz 1x mēnesī to uzpulēt ar Acryl Polish.

Vannas mazgāšanai aizliegts izmantot abrazīvos, stipri skābos vai stipri sārmainos mazgāšanas līdzekļus, piemēram, "Skaidra".

2.Nepieļaujiet vannas virsmas sakari ar karstiem priekšmetiem (sveci bez svečtura/ uz plāna metāla paliktņa, cigareti, sakarsušu matu fēnu u.c.) kā arī atklātu liesmu, dzirkstelēm ( metināšanas darbi).

3.Izvairieties no vanans bojāšanas ar asiem metāla priekšmetiem ;

4.Vannā mazgājot dzīvnieku, izmantojiet blīvu, biezu gumijas paklājiņu vai dzīvniekam paredzētās aizsargpēdiņas;

5.Pastāvīgi vannā ievietojot smagus priekšmetus ( ķeblīti, metāla mazgājamo bļodu u.c.), zem tiem lieciet gumijas paklājiņu;

6.Izvairieties no ilgstošas vannas virsmas saskares ar spēcīgiem kanalizācijas tīrīšanas/ dezinfekcjas  līdzekļiem, universālo līmi, akrila krāsu un laku, etiķskābi līdz 25% u.c. aktīvām ķīmiskām vielām.

7.Nepieļaujiet vannas virsmas saskari ar celtniecības darbiem paredzētajiem šķīdinātājiem, acetoniem, eļļām, nirtocelulozes lakām un krāsām, hloru, ēteri, metilspirtu, dīzeļdegvielu, benzīnu, koncentrētu etiķskābi, ožamo spirtu, nagu laku, nagu lakas noņēmēju, joda tinktūru, traipu noņēmēju, spēcīgām skābēm u.c.

 

Atsauksmes