Kur ir izdevīgums

Ja Jums jau sen gandarījumu nesniedz savu laiku nokalpojusī un pievilcīgumu zaudējusī čuguna vai metāla vanna, tad mēs esam tie, kas šo problēmu atrisinās ātri, izdevīgii un droši. Jums nebūs jālauž vannas istabas sienu flīzes, lai demontētu veco vannu, Jums nebūs jātransportē jaunā vanna un jāveic tās montāža, kā arī apdare. Jūs ieekonomēsiet savu laiku un naudu:

Kur ir izdevīgums?

Ja vannas nomaiņa atņems Jums 2-3 dienas( vecās vannas demontāža, jaunās vannas iegāde, montāža, malu apdare), tad Vanna vannā pakalpojums tikai 2 stundas. Ekonomija ir 18 reizes mazāk patērēts laiks!

Ja Vanna vannā pakalpojums Jums izmaksās 195-215 eiro, tad pēc kvalitātes līdzvērtīgas vannas ( siltas, stabilas,nedzeltējošas, ar lielu garantiju) iegāde+ citi ar montāžu saisītie izdevumi Jums izmaksās ne mazāk par 500-600 eiro. Ekonomija ir 3 reizes mazāk izdota nauda!

Izmantojot pakalpojumu VANNA VANNĀ, Jūs iegūsiet pilnīgi jaunu vannu, kurai būs silts, stabils pamats un mirdzoši balta, nedzeltējoša virsma. Ieliekot VANNU VANNĀ, Jūs  iegūsiet vannu ,kas kvalitātes ziņā ir pielīdzināma dārgajām akmens masas vannām. Par cik esam gan ražotāji, gan montētāji, mūsu garantija ir pat 2,5 reizes lielāka nekā standarta sniegtās garantijas uz vannām veikalos, tie ir 5 gadi.

Tas ir ērti un ātri

  • Jūs piezvanat uz tālruņa numuru 28814128 vai aizpildat pasūtījuma / jautājuma formu mūsu mājaslapā PASŪTĪT;
  • Nekavējoties ar Jums sazinās SIA „Vanna vannā” operators un atbild uz Jūsu interesējošiem jautājumiem un/vai sarunā abpusēji izdevīgu vannas montāžas laiku;
  • Norunātajā laikā pie Jums ierodas meistars, novērtē situāciju, atbild uz visiem jautājumiem, paskaidro darbu secību un, kad viss ir saskaņots,  1,5-2 stundu laikā iemontē jauno akrila ieliktni Jūsu vannā;
  • Pēc  12 stundām Jūs jau varat baudīt relaksējošu atpūtu savā jaunajā vannā

Atbrauc meistars

 

2 stundu laikā iemontē vannu

Jūsu vanna ir jauna kā no veikala!

Jūs iegūsiet:

  • Jaunu vannu tikai 2 stundu laikā
  • Dubultīgu vannu, kas veidos termosa efektu- tā taupīs silto ūdeni
  • Antibakteriālu, mirdzoši baltu, triecienizturīgu, viegli kopjamu jaunās vannas virsmu
  • 17 gados izstrādātu, profesionālu vannas uzstādīšanu
  • 5 gadu garantiju un pēcgarantijas apkalpošanu
 

Video

Vanna Vannā ieliksim ātrāk, nekā atradīsiet pazudušās atslēgas :)

Vanna Vannā LNT raidījumā "Ražots Latvijā"